شنبه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
صفحه اصلی / جاذبه های گردشگری / تله کابین تفلیس

تله کابین تفلیس

تله کابین تفلیس

تله کابین تفلیس – Tbilisi Aerial Cable Car- یکی از جاذبه های فوق العاده پر بازدید در تفلیس پایتخت کشور گرجستان به حساب می آید.

این تله کابین زیبا چندین نقطه مهم از تفلیس را به هم ارتباط می دهد و همه روزه افراد زیادی از آن استفاده می کنند اعم از بومیان گرجی و گردشگران.

تله کابین تفلیس میدان اروپا را در این شهر که در نزدیکی خیابان شاردنی قرار دارد را به ناریکالا و مجسمه مادر، باغ ملی تفلیس و پل صلح تفلیس متصل می کند.

این تله کابین پر کاربرد در سال ۲۰۱۲ آغاز به کار کرد . پیش از آن برای رسیدن به نارین قلعه و میدان مادر افراد باید بوسیله ماشین و با استفاده از پله هایی که در انتهای آن قرار دارد اقدام می کردند که این امر سختی های زیادی را برای آنان در پی داشت.

تله کابین در میدان اروپا و در ابتدای پارک رایک قرار دارد، همه روزه افراد می توانند بوسیله آن از ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب جابجا شوند .

البته بهتر است سوار شدن به تله کابین را صرفا برای جابجایی در نظر نگیرید حقیقتا این تله کابین یک جاذبه گردشگری به شمار می رود و وقتی سوار بر آن می شوید تمام شهر تفلیس را زیر پایتان مشاهده خواهید کرد و تمامی مناطق جذاب این شهر تاریخی را در این سفر کوتاه می بینید.

هزینه استفاده از تله کابین برای هر مسیر ۱ لاری برای هر فرد است و اگر بخواهید دو مسیر برای رفت و برگشت به میدان مادر یا نارین قلعه استفاده کنید هزینه شما ۲ لاری می شود.

آدرس به زبان انگلیسی : Noe Jordania Bank, Tbilisi, Georgia

شماره تماس : ۰۰۹۹۵۳۲۲۹۸۰۰۰۰

https://t.me/GeorgiaLovesYou

https://instagram.com/_u/georgialovesyou.c0m

پاسخ دهید