سه شنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

خیابان پکینی

خیابان پکینی

خیابان پکینی – pekini street- یکی از معروفترین، بزرگترین و پر تردد ترین خیابان های تفلیس به شمار می رود.

این خیابان مکان تجمع انواع فروشگاه های مختلف است. خیابان پکینی در خیابان اصلی واقع در محله سابورتا قرار دارد.

در این خیابان هتل ها و آپارتمان های زیادی نیز وجود دارد. آپارتمان های موجود در این خیابان بسیار مجهز و مناسب برای سکونت افراد محلی و همچنین گردشگران هستند.

طبق تحقیق و بررسی کارشناسان ارزیابی تجارت مسکن در سوئیس، تفلیس یکی از شهرهای مناسب و پایدار از نظر املاک است . در این میان خوب است بدانید که در این بررسی مشخص شده است که خیابان پکینی یکی از خیابان بسیار مناسب برای سرمایه گذاری املاک و مسکن به شمار می رود.

در واقع این خیابان یکی از قطب های جذل سرمایه گذاری در تفلیس به شمار می رود . زیرا در مورد ایجاد کسب و کار هم پتانسیل بالایی دارد مانند ایجاد فروشگاه های برند پوشاک، کیف و کفش، بانکداری، هتلداری و …. .

در این خیابان فروشگاه های متعددی با کاربری های متفاوت وجود دارد همچون فروشگاه های پوشاک، کیف و کفش، جواهرات، صنایع دستی و هنری گرجستان، خوراکی های سنتی گرجی، لباس سنتی گرجستان  و … .

از جمله فروشگاه های مهم در این خیابان می توان به فروشگاه های  Zarapkhana ،  Pokany ، دبنهامز ، ریور آیلند ( River Island ) ، پوما، کالینز، ریباک، لوتو، بنتون، منگو و گارفیلد اشاره کرد.

البته اگر به دنیال فروشگاهی هستید که قیمت های مناسبتری از برندهای بین المللی را به شما ارائه دهد می توانید به فروشگاه I love mida lux در این خیابان سری بزنید.

در این خیابان به غیر از انواع فروشگاه های پوشاک ، کیف و کفش و جواهرات می توانید فروشگاه های مواد غذایی عالی ای همچون : مک دونالد، تگزاس و نیویورک برگر نیز دیدن کنید و همچنین بستنی فروشی معروف لوکا پروراری luca purarae وجود دارند که می توانید حقیقتا اوقات خوشی را در این خیابان زیبا سپری کنید.

به دلیل اینکه این خیابان، خیابان اصلی شهر تفلیس به شمار می رود آپارتمان های لوکس و کاملی برای گردشگران در این منطقه آماده سازی و مهیا شده است که امکانات زیادی شامل : آشپز خانه با تمام امکانات ،اتاق خواب، حمام ،اتاق نشیمن ، مدیا، دسترسی به اینترنت ،پارکینگ، دسترسی آسان به تمام نقاط شهر، وسایت نقلیه عمومی و تمام امکانات رفاهی دیگر را دارند.

آدرس : گرجستان، تفلیس، خیابان پکینی

https://t.me/GeorgiaLovesYou

https://instagram.com/_u/georgialovesyou.c0m

پاسخ دهید