دوشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۷
صفحه اصلی / جاذبه های گردشگری / رستوران گرند گریل

رستوران گرند گریل

رستوران گرند گریل

رستوران گرند گریل هم مانند رستوران مارکوپولو ، رستوران یوکریناشکا و رستوران تاوادوری یکی دیگر از رستوران های خوب این شهر زیبا به شمار می رود.

البته این رستوران یکی از زیباترین و همچنین لوکس ترین رستوران های موجود در شهر ساحلی باتومی محسوب می شود.

رستوران گرند گریل در مرکز شهر قرار دارد و به همین جهت دسترسی بسیار خوبی به تمام مناطق گردشگری و جاذبه های شهر دارد. همچنین این رستوران یکی از بهترین نقاط شهر برای تماشای یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری شهر زیبای باتومی به شمار می رود.

نمونه عکس از فضای رستوران :

خوب است بدانید که یکی از ۶ جاذبه گردشگری برتر شهر باتومی رقص فواره های آب دریاچه آرداگانی محسوب میشود که شما همه روزه در ساعت ۹ شب شما می توانید در این رستوران شاهد آبنمای موزیکال بسیار زیبای این شهر باشید زیرا این رستوران دقیقا مقابل دریاچه آرداگانی قرار دارد.

منو غذایی این رستوران شامل انواع غذاهای دریایی و منو غذاهای ترکی و برخی غذاهای سنتی و محلی گرجی است . ماهی های این رستوران به صورت تازه از دریای سیاه تهیه می شوند.

نمونه عکس از غذاهای رستوران Grand Grill :

از امکانات این رستوران می توان به دو نوع تخفیف آن اشاره کرد . مورد اول تخفیف ۱۰% برای مشتریان دائمی رستوران است و مورد دوم تخفیف صبحانه از ۱۰ تا ۱۲ هر روز صبح.

این رستوران در دو طبقه و با ظرفیت ۱۹۸ نفر طراحی شده است و همچنین سالن VIP ظرفیت ۸ نفر را دارد.

از دیگر امکانات رستوران می توان به اینترنت پر سرعت رایگان و پارکینگ آن اشاره کرد.

همچنین از دیگر ویژگی های این رستوران نورپردازی بسیار جذاب آن در وعده شام است که آن را به فضایی بسیار زیبا و رمانتیک تبدیل می کند.

همه روزه تعداد بسیار زیادی از گردشگران و بازدیدکنندگان برای سفارش این غذای محلی خوشمزه به این رستوران مراجعه می کنند.

رستوران گرند گریل یکی از رستوران های برتر از دید بازدیدکنندگان در سایت معتبر Trip Advisor شناخته شده است .

این رستوران توانسته است امتیاز  ۴از ۵ را از میان ۶۶ بازدیدکنندگان در این سایت کسب نماید و بیش از ۷۰% این افراد از غذا، سرویس دهی، جو حاکم بر رستوران و قیمت آن رضایت کامل داشته اند.

رستوران گرند گریل روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب و روزهای شنبه و یکشنبه ۱۰ صبح تا ۱ بامداد آماده پذیرایی از شما میهمانان گرامی است.

آدرس به زبان انگلیسی :
Grand Grill Restaurant, Batumi, Georgia
شماره تماس : ۰۰۹۹۵۵۹۹۷۴۷۶۷۱
آدرس سایت :
 https://www.facebook.com/grandgrillinbatumi
https://t.me/GeorgiaLovesYou

https://instagram.com/_u/georgialovesyou.c0m