سه شنبه , ۳ مهر ۱۳۹۷
صفحه اصلی / بازار کار / پارک آبی آناکلیا

پارک آبی آناکلیا

پارک آبی آناکلیا

آناکلیا یک منطقه مسکونی در غرب گرجستان است که در منطقه سامگرلو-زمو سوانتی قرار دارد. این منطقه در فاصله ۱۳۵ کیلومتری از شهر معروف باتومی و ۲۰ کیلومتری از بندرگاه پوتی بزرگترین بندر و منطقه آزاد کشور گرجستان و در قسمت شرقی دریای سیاه است.یکی از جاذبه های گردشگری در این منطقه پارک آبی آناکلیا است که یک پارک مهیج برای بازی و سرگرمی های آبی است.

در این منطقه همه ساله جشن ها و فستیوال های گوناگونی برگزار می گردد.

آب هوای این منطقه باستانی به صورت معتدل و کمی شرجی است که بسیار مناسب برای جذب گردشگران عزیز است.

با توجه به نظرات مردم در سایت معتبر Trip Advisor پارک آبی آناکلیا کاملا مناسب برای تمام رده های سنی است و سرگرمی های گوناگونی هم برای کودکان و خانواده ها در این مکان در نظر گرفته شده است، که البته بنا به نظرات بازدید کنندگان این پارک یک مکان شگفت انگیز و کامل برای کودکان است.

از امکانات پارک آبی آناکلیا می توان به نزدیکی به ساحل، وجود چندین استخر و سرسره گوناگون برای تفریحات آبی، رستوران و کافی شاپ های گوناگون و استراحتگاه های ساحلی نام برد.البته یکی دیگر از جاذبه این است که از قسمت انتهای غربی به پل چوبی عابر پیادۀ زیبای آناکلیا متصل می‌شود، این پل زیبا روی رود اِنگوری بنا شده است.

پارک آبی آناکلیا در جاده ساحلی زوگدیدی قرار دارد، این پارک دارای قسمت رو باز برای علاقه مندان به بازی های آبی در کنار نور طبیعی خورشید است و قسمت سرپوشیده آن، مناسب برای کودکان است.

آدرس پارک آبی آناکلیا : Anaklia, Georgia

نقشه پارک آبی آناکلیا :

https://t.me/GeorgiaLovesYou

https://instagram.com/_u/georgialovesyou.c0m

پاسخ دهید