چهارشنبه , ۴ مهر ۱۳۹۷

پل خشک تفلیس

پل خشک تفلیس

پل خشک تفلیس یکی دیگر از مکان های جذاب و قدیمی در کشور گرجستان، است. در این مکان خرده فروشان و دست فروشان زیادی جمع می شوند و وسایل خود را برای فروش در معرض دید قرار می دهند.

بسیاری از صنایع دستی، ابزار های قدیمی،تابلوهای نقاشی ،عتیقه جات ، وسایل آنتیک،نقره،کتابهای قدیمی و خطی و …. در این مکان زیبا به چشم می خورند.این امر سبب گشته است تا پل خشک به بازار دست فروشان پل خشک تفلیس نیز معروف باشد و مکانی بینهایت جذاب و دیدنی برای گردشگران از اقصی نقاط جهان.

دلیل نام گذاری این مکان این است که این قسمت به پلی ختم می شود .

در فصولی که آب و هوا مناسب است گردشگران در آخر هر هفته میتوانند از ۱۰ صبح تا ۵ عصر به این مکان مراجعه کنند و از گشت و گذار در بین دست فروشان و کالاهای جالبشان لذت ببرند.

در واقع می توان گفت بازار دست فروشان پل خشک مشهورترین بازار روباز و دستفروشی در جهان است.

در این بازار از انواع آثار هنری همچون مجسمه ها،نقاشی ها،عکس ها،آثاری چوبی و وسایل ساخته شده از انواع فلزات را می توان مشاهده کرد.

نکته جالب این است که بدانید در پل خشک تفلیس، این بازارچه زیبا و قدیمی، ممکن است انواع جواهرات و شمشیر های جواهر نشانی که کار دست هستند را هم پیدا کنید.

بنا به بررسی نظرات بازدید کنندگان در سایت معتبر Trip Advisor این پارک زیبا یکی از مکان های جذاب،دیدنی، سرگرم کننده است و در واقع فروشگاه بزرگی است با موجودیت انواع کالا ها برای انواع سلیقه ها.

اکثر گردشگران از زمانی که در پل خشک تفلیس صرف کرده اند صمیمانه رضایت کامل دارند.

یکی دیگر از امکاناتی که این مکان دارد وجود تعداد زیادی رستوران،کافی شاپ و حتی خوراکی فروشی های طبیعی و بومیه گرجی در دسترس است.

آدرس :   Tbilisi, Georgia

https://t.me/GeorgiaLovesYou

https://instagram.com/_u/georgialovesyou.c0m

پاسخ دهید