یکشنبه , ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

پیست اسکی گودائوری

پیست اسکی گودائوری

پیست اسکی گودائوری (Gudauri Ski Resort) در شمال شرقی گرجستان و در اطراف شهر زیبای کازبگی یا ستپانتسمیندا قرار دارد.

این پیست اسکی عالی هم یکی دیگر از جاذبه های گرجستان محسوب می شود و همه روزه تعداد زیادی بازدید کننده را در خود پذیرا می شود. این پیست عالی به خصوص در فصول سرما که دریا ها و پارک آبی و همچنین ورزش های آبی رونق خیلی کمی دارند جایگزینی عالی برای گردشگری ورزشی گرجستان محسوب می شود.

در این منطقه عالی برای تمامی اسکی بازان در رده های مختلف قسمت های جداگانه در نظر گرفته شده است که شامل سه قسمت مجزا است.

همچنین یکی دیگر از امکانات عالی آن ، وجود چندین هتل در نزدیکی پیست است با درجه های متفاوت برای تمامی افراد.

از دیگر امکانات پیست اسکی گودائوری می توان به کلبه های چوبی زیبا و نوستالژیک،مهد کودک،سالن بولینگ،استخر سرپوشیده،مدرسه اسکی،تله کابین،تله سی،هلی اسکی،اسکی در سراشیبی،هلی کوپتر مخصوص برای رساندن اسکی بازان حرفه با بالاتریت ارتفاعات امن،سالن بیلیارد و انواع مختلفی از رستورات ها و کافی شاپ ها اشاره کرد.

نمونه عکس از پیست اسکی گودائوری :

این امکانات کامل در پیست باعث شده که این مکان از بهترین جاذبه های گردشگری مخصوصا در فصول سرد در گرجستان به شمار برود.

بهترین زمان برای مراجعت به پیست اسکی گودائوری و لذت بردن از آن از ماه دسامبر تا ماه آپریل است. این زمان ها یک فرصت عالی برای استفاده از اسنوبرد را به شما می دهد زیرا عمق برف در دامنه ها به ۲٫۵ متر می رسد.

این پیست زیبا تمامی استانداردهای بین المللی و مجوزها را اخذ کرده است و چندین نوع بالابر امن و مجهز برای جابجایی گردشگران در ارتفاعات را دارد مانند : تله کابین،تله سیژ،هلی کوپتر و ….

هتل های گودائوری تمامی نیازهای شما را زمانی که در حال لذت بردن از ورزش های زمستانی هستید فراهم می کنند ، غیر از اتاق هایی برای اقامت و انواع رستوران در این هتل ها سالن های مناسبی برای جلسات و کنفرانس های مهم و همچنین سالن های ی برای برگزاری جشن های مختلف وجود دارد.

هزینه ورودی پیست اسکی گودائوری حدود ۳۰ تا ۴۰ لاری برای بزرگسالان و ۲۰ لاری برای نوجوانان و کودکان است.

همچنین این مکان همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر آماده پذیرایی از میهمانان و گردشگران گرامی است.

آدرس: Gudauri, Georgia

شماره تماس : ۰۰۹۹۵۵۹۱۳۴۰۵۰۰

آدرس سایت : http://www.gudauri.info/

https://gudauri.travel/en/

https://t.me/GeorgiaLovesYou

https://instagram.com/_u/georgialovesyou.c0m

پاسخ دهید